באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין בתנאי השימוש

וואטסאפ
  • משלוח חינם ברכישה מעל 448 ש"ח

  • בקבוק יין מתנה בכל קנייה של 12 בקבוקים

אין מוצרים בעגלה

כבר רשומים? התחברו

משתמש חדש/אורח

דאגנו לכם ליצירת חשבון קלה ומהירה במיוחד. המשיכו למילוי פרטיכם ותוכלו ליהנות מהיתרונות של משתמש רשום כבר עכשיו.

להרשמה

הסיפור שלנו

our story
  • pelter winery

pelter winery

יקב פלטר

יקב פלטר הוקם בשנת 2002 ע"י טל וניר פלטר. טל חזר מאוסטרליה לאחר לימודי ייננות וגידול גפנים. הוא נכבש בקסמיה של התפיסה האוסטרלית לעולם היין ושאף להציגה לשוק הישראלי ייצור יינות איכות במחיר נגיש יחד עם סדרת דגל ייחודית. בשנים הראשונות פעל היקב במושב צופית, בחצר בית המשפחה. בשנת 2005 עבר היקב לקיבוץ עין זיוון בצפון רמת הגולן, משכנו מאז ועד היום, ובסביבתו הכרמים שלנו.

לייצור יין באחת הנקודות הגבוהות בישראל, בגובה של 1000 מטר מעל פני הים, ישנם יתרונות רבים- אדמת טוף געשית, חורף ארוך וקר, קיץ קריר ויבש, משרע טמפרטורות גדול בין לילה ליום וקרינה חזקה. תנאי אקלים אלה מהווים סביבה אידאלית להבשלה ארוכה ואיטית של הפרי ומעניקים מגוון של טעמים ואיכות פרי גבוהה. 

  • matar winery

matar winery

יקב מטר

יקב מטר הוקם בשנת 2012 ומהווה את יקב הבוטיק של יקב פלטר. 

הרעיון להקים מותג כשר התפתח אצלנו לאורך השנים כחלק מהצמיחה הטבעית של יקב פלטר. רצינו להרחיב את העשייה הקיימת, לפתוח את המעגל, ולהזמין לתוכו עוד רבים אחרים.  מגוון היינות של מטר שונה מזה של פלטר הן במתודות הייצור  והן בזנים מהם מופק היין.

העבודה ביקב מטר מתבססת על הידע, הגישה המקצועית והתרבות של יקב פלטר והמשפחה. עשיית היין מתקיימת בגבהים של רמת הגולן בצמוד ליקב פלטר, תוך חיבור חזק למקום. 

  • distillery

distillery

מזקקת פלטר

מזקקת פלטר היא מזקקת בוטיק, מהראשונות בארץ. המזקקה מהווה נקודת חיבור בין מסורת רבת שנים של זיקוק אלכוהול לבין הפירוש העכשווי שלנו  תוך שימוש בחומרי גלם מקומיים ואיכותיים. זהו ייצור אלכוהול של עולם חדש, השומר ומכבד את הקווים המנחים של עולם האלכוהול המסורתי.

המזקקה הוקמה בשנת 2013, טל וניר נסעו לקוניאק בצרפת ורכשו מזקקת אלמביק מיוחדת במינה. אנו מזקקים ענבים, תפוחי פינק ליידי, תמרי מג'הול ולתת לוויסקי שלנו. 

הישארו מעודכנים

הצטרפו לרשימה שלנו וקבלו עדכונים על אירועים
אנא מלאו את טופס - הישארו מעודכנים